MONTAŻYSTA / PRACOWNIK PRODUKCJI

Pruszcz Gdański (pomorskie)

Numer referencyjny: MON/10/21

Ilość wakatów: 2

Termin składania: 2021-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montażysta / Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na produkcji (np. okien, przy klejeniu, osadzaniu szyb lub przy wymianie szyb w serwisie samochodowym lub pokrewne),
  • zdolności manualne,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej (2 zmiany),
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć podjęcia stałej, stabilnej pracy.

Obowiązki:
  • klejenie, osadzanie szyb (wyświetlacze),
  • montaż elementów,
  • współpraca z innymi pracownikami produkcji.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku na 2 zmiany,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o
 przesłanie CV za pomocą Aplikuj.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym MON/10/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.