MONTER

Gdynia (pomorskie), Branża: Produkcja

Numer referencyjny: MON/08/21

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2021-08-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

MONTER MECHANICZNY
Miejsce pracy: Miszewko (Pracodawca zapewnia transport z Gdyni)

Oferta zarówno dla doświadczonych monterów jak i chętnych do przyuczenia.

Oczekujemy:
  • podstawowej lub dobrej znajomości rysunku technicznego,
  • zdolności manualnych,
  • gotowości do pracy w trybie dwuzmianowym,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • dokładności i skrupulatności,
  • mile widziane wykształcenie techniczne,
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

Obowiązki:
  • montowanie urządzeń mechanicznych zgodnie z dokumentacją rysunkową,
  • dobór narzędzi i paramentów pracy urządzeń jak również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów,
  • posługiwanie się ręcznymi narzędziami pomiarowymi,
  • obsługa codzienna lub okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska.

Oferujemy:
  • bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta,
  • godziwe wynagrodzenie,
  • umowę o pracę z bogatym zapleczem socjalnym,
  • przyjaznych i pomocnych przełożonych,
  • bardzo dobre warunki pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji,
  • dofinansowanie do karty sportowej,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • darmowy dojazd z Gdyni.

Opis dodatkowy:

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1.  obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym MON/08/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”