MONTER MECHANICZNY

Gdynia (pomorskie)

Numer referencyjny: MMM/10/21

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2021-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Miszewko (Pracodawca zapewnia transport z Gdyni)

Oferta zarówno dla doświadczonych monterów jak i chętnych do przyuczenia.

Oczekujemy:
  •     podstawowej lub dobrej znajomości rysunku technicznego,
  •     zdolności manualnych,
  •     gotowości do pracy w trybie dwuzmianowym,
  •     zaangażowania w wykonywaną pracę,
  •     dokładności i skrupulatności,
  •     mile widziane wykształcenie techniczne,
  •     mile widziane uprawnienia UDT do obsługi suwnic z poziomu roboczego.

Obowiązki:
  •     montowanie urządzeń mechanicznych zgodnie z dokumentacją rysunkową,
  •     dobór narzędzi i paramentów pracy urządzeń jak również przygotowanie niezbędnych narzędzi i przyrządów,
  •     posługiwanie się ręcznymi narzędziami pomiarowymi,
  •     obsługa codzienna lub okresowa maszyn i urządzeń w obrębie swojego stanowiska.

Oferujemy:
  •     bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta,
  •     godziwe wynagrodzenie,
  •     umowę o pracę z bogatym zapleczem socjalnym,
  •     przyjaznych i pomocnych przełożonych,
  •     bardzo dobre warunki pracy,
  •     podnoszenie kwalifikacji,
  •     dofinansowanie do karty sportowej,
  •     prywatną opiekę medyczną,
  •     darmowy dojazd z Gdyni.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1.  obowiązkowo

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym MON/10/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”