OPERATOR / PROGRAMISTA CNC

Tuchom (pomorskie), Branża: operator maszyn produkcyjnych

Numer referencyjny: BCNC/11/20

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-12-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z o. o. dla Naszego Klienta - Międzynarodowej firmy produkcyjnej- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator / Programista CNC

Miejsce pracy: Tuchom (pow. kartuski)

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie procesów technologicznych (toczenie) oraz pilotowanie ich realizacji na wydziale produkcji,
  • Programowanie, ustawianie tokarek/frezarek CNC (sterowanie: FANUC, OSP200, OSP300, Mitsubishi)
  • Wykonywanie detali,
  • Dobór narzędzi i parametrów skrawania,
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,
  • Kontrola jakości wyrobów,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną i stanowiskową w obszarze CNC.
Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu maszyn CNC,
  • Wiedza z zakresu technologii obróbki skrawaniem,
  • Znajomość programów typu CAD/CAM,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Mile widziane certyfikaty i ukończone kursy doszkalające z programowania i obsługi maszyn sterowanych numerycznie,
  • Doskonałe zdolności analitycznego myślenia, umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Możliwość poziomego i pionowego rozwoju w ramach struktur firmy,
  • Przyjazną, nastawioną na współpracę atmosferę pracy,
  • Innowacyjne technologie, nowoczesny park maszynowy,
  • Bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny.
Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1.  obowiązkowo

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym BCNC/11/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w  ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem.”