OPERATOR PRODUKCJI

Pruszcz Gdański (pomorskie)

oferta pojawiła się: 2 dni temu

Numer referencyjny: OPM/08/20

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2020-08-31

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Stabilna praca na montażu - jedna zmiana, umowa o pracę

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Wymagania:

doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane w branży elektronicznej),
zdolności manualne,
osoby o spokojnym usposobieniu i dobrze zorganizowane,
umiejętność pracy w zespole,
chęć podjęcia stałej, stabilnej pracy.

Obowiązki:

montaż elektroniki, drobnych elementów,
testowanie komputerowe produktów,
współpraca z innymi pracownikami produkcji.

Oferujemy:

umowę o pracę
pracę w systemie jednozmianowym 06.00 - 14.00 od poniedziałku do piątku,
pracę w prężnie rozwijającej się firmie, z ugruntowaną pozycją na rynku,
systematycznie podwyższane wynagrodzenie - już po 3 miesiącach współpracy.

 Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1.  obowiązkowo
„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) w procesie rekrutacyjnym OPM/08/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.