OPERATOR PRODUKCJI

do wyboru Wodzisaw Śląski lub Jastrzębie Zdój (śląskie)

Numer referencyjny: OPO/10/2020

Ilość wakatów: 25

Termin składania: 2020-10-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr referencyjny OPO/10/2020

Miejsce pracy: Ostrava darmowy dojazd z Jastrzębia- Zdrój !

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik Produkcji - Operator Szlifierki

Obowiązki:

  • Obsługa szlifierki - szlifowanie części aluminiowych do samochodów (t.j zaciski hamulcowe)
    Monitorowanie poprawności wykonywanych detali
  • Wszystkiego nauczymy !

Oczekiwania :

  • Chęci do pracy i nauki
  • Mile widziana znajomości pracy na szlifierce
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę (na warunkach polskich albo warunkach czeskich)
  • Wynagrodzenie podstawowe + premie !
  • Darmowy Dojazd z Jastrzębia- Zdrój lub/i z Wodzisławia Śląskiego
  • Dojazd Wliczony w czas pracy
  • Pracę w stabilnej firmie
  • Możliwość podwyżki po okresie próbnym
  • Benefity : Premie Świąteczne, dofinansowanie do ubezpieczenia

    W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

    1. obowiązkowo
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym PSJ/07/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem .”

    2. dobrowolnie
    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

    Niniejsza oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

    Agencja Zatrudnienia nr 10554.