PIASKARZ / OPERATOR PIŁY TAŚMOWEJ

Gdynia (pomorskie)

Numer referencyjny: PPG/10/21

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2021-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:
PIASKARZ/ OPERATOR PIŁY TAŚMOWEJ

Miejsce pracy: Miszewko (zapewniony bezpłatny transport z Gdyni)
Obowiązki:
  • Obsługa piły taśmowej – cięcie profili aluminiowych, rur, prętów
  • Raportowanie zleceń produkcyjnych wg planu produkcyjnego
  • Bieżąca konserwacja piły, sprawdzanie jej stanu technicznego i zgłaszanie ewentualnych awarii
  • Obsługa piaskarki/ śrutownicy
  • Przygotowywanie detali pod produkcje (czyszczenie powierzchni)

Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami do obróbki metalu
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia UDT kat. II WJO i II S

Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie,
  • szczegółowe wdrożenie do pracy przez  przyjaznych i pomocnych przełożonych,
  • pracę w bardzo komfortowych warunkach - nowoczesna hala oraz budynek z pełnym zapleczem socjalnym,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty sportowej,
  • firmowy transport na trasie Gdynia-Miszewko-Gdynia,
  • dodatkowe 2 dni wolne od pracodawcy.
Osoby zainteresowany ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1.  obowiązkowo

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV ) w procesie rekrutacyjnym PPG/10/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam  ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”