PRACA NA PRODUKCJI

Łęgowo (pomorskie), Branża: Produkcja

Numer referencyjny: PPL/08/20

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2020-08-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Łęgowo

Obowiązki:
  • monitoring produkcji,
  • bieżąca kontrola produkowanego towaru,
  • pakowanie oraz konfekcjonowanie towaru,
  • obsługa prostych urządzeń.
Wymagania:
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • sprawność manualna,
  • umiejętność wizualnej kontroli wyrobu.
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku do wyboru na jedną, dwie lub trzy zmiany w godz. 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00,
  • wolne weekendy,
  • pozytywną atmosferę w pracy.

Opis dodatkowy:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV poprzez poniższy formularz.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym PPL/07/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2 , w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją , a Klientem .”

Agencja Zatrudnienia nr 10554.