PRACE MAGAZYNOWE - MORENA

Gdańsk (pomorskie), Branża: Praca fizyczna

Numer referencyjny: KAGM/08/20

Ilość wakatów: 2

Termin składania: 2020-08-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACE MAGAZYNOWE- MORENA

Ogólne obowiązki pracownika:

  • transport materiałów,
  • prace porządkowe na terenie magazynu,
  • przyjmowanie i rozkładanie towaru.

Wymagania:
  • wysoka sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu,
  • skrupulatność i zaangażowanie,
  • system pracy 2-zmianowy (6.00-14.00 oraz 14.00-22.00),
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
  • umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę,
  • dogodną lokalizację,
  • pracę w systemie 2 zmian

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1.  obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAGM/07/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych  procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

Oferta pracy tymczasowej.
Agencja Zatrudnienia nr 10554.