SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Słupska (pomorskie)

Numer referencyjny: GKS/12/21

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2022-01-02

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej- poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa z językiem angielskim
Redzikowo (powiat słupski)

Obowiązki:
  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości małej międzynarodowej firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego

  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowniczych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi (15-20 osób)
  • Wsparcie obsługi procesów kadrowych związanych z zatrudnianiem i trwaniem stosunku pracy.
Wymagania:
  • min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: rachunkowość/finanse

  • wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości i płac

  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • znajomość systemu Comarch Optima.
Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Narzędzia pracy

  • Możliwości rozwoju

  • Praca w zespole specjalistów chętnie dzielących się wiedzą

  • Miła i wspierająca atmosfera pracy
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury za pośrednictwem poniższego formularza.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie  rekrutacyjnym GKS/12/21 organizowanym przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym  (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”