SPECJALISTA/KA DS. ADMINISTRACYJNO-OPERACYJNYCH

Miszewko (pomorskie)

Numer referencyjny: SDA/06/21

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2021-06-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista/Specjalistka ds. Administracyjnych

Miejsce pracy: Miszewko

Obowiązki:
•    organizowanie wewnętrznych i zewnętrznych wydarzeń firmowych,
•    organizowanie podróży służbowych,
•    wsparcie Zarządu oraz bezpośredniego przełożonego,
•    nadzór nad umowami spółki,
•    zarządzanie i współpraca z podwykonawcami obszaru odpowiedzialności tj. m.in. biura tłumaczeń, firmy transportowe (przewóz pasażerski), hotele, firmy cateringowe
•    wsparcie obsługi biura administracji.

Oczekiwania:
•    wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zarządzanie lub administracja),
•    doświadczenie w pracy w biurze podróży, biurze zarządu lub obsłudze biura w firmie międzynarodowej,
•    bardzo dobra znajomość j. polskiego i angielskiego,
•    znajomość pakietu MS Office,
•    wysoko rozwinięte umiejętności związane z organizowaniem, planowaniem i raportowaniem, samodzielność,
•    wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, wysoka kultura osobista, komunikatywność,
•    dyspozycyjność do pracy w godzinach 8:00 – 16:00,
•    prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
•    zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta,
•    dofinansowanie zajęć sportowych,
•    prywatna opieka medyczna,
•    dofinansowanie nauki języków, szkoleń oraz kursów,
•    elastyczny czas pracy,
•    służbowy telefon oraz komputer do użytku prywatnego,
•    parking dla pracowników,
•    dodatkowe świadczenia socjalne,
•    dodatkowy urlop.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1. obowiązkowo
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym SDA/06/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

2. dobrowolnie
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.