SPECJALISTA/KA DS. HR

Gdańsk (pomorskie)

Numer referencyjny: WSK/10/20

Ilość wakatów: 1

Termin składania: 2020-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
SPECJALISTA/TKA DS. HR
Nr referencyjny :WSK/10/20
Miejsce pracy:
GDAŃSK LETNICA

Obowiązki :
  • Wsparcie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej oraz akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • Realizacja procesu wdrażania nowych pracowników;
  • Rozliczanie ewidencji czasu pracy pracowników
  • Samodzielna realizacja procesów rekrutacyjnych;
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy;
  • Uczestnictwo w tworzeniu i usprawnianiu procedur, umów, projektów oraz narzędzi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi;
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników;
  • Wsparcie w zakresie organizacji szkoleń, nadzór nad systemem szkoleń w firmie
  • udział w utrzymywaniu kontaktów zewnętrznych z firmami doradztwa personalnego (audyt personalny), sporządzanie raportów dotyczących spraw pracowniczych dla kierownictwa firmy, a także realizowanie dodatkowych zadań z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi wskazanych przez zarząd firmy.
  • Opracowywanie i wdrażanie systemów motywacyjnych, wspieranie procesu selekcji i rekrutacji nowych pracowników.
Wymagania:
  • Minimum wykształcenie średnie (ekonomia, administracja, zasoby ludzkie, psychologia, socjologia);
  • Znajomość przepisów prawa pracy,
  • Praktyczna znajomość metod pozyskiwania kandydatów i technik rekrutacyjnych.
  • Miękki HR
  • Znajomość programu R2Płatnik będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Specjalista ds. rekrutacji lub HR;
  • Doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych.
  • Komunikatywność;
  • Samodzielność;
  • Terminowość;
  • Łatwość nawiązywania relacji.
  • Umiejętność aktywnego zarządzania zadaniami i czasem;
  • Umiejętność nadawania priorytetów zadaniom.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji,
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie.
  • Pracę od poniedziałku do piątku