TECHNIK UTRZYMANIA RUCHU

Gdynia (pomorskie)

Numer referencyjny: TUK/09/21

Ilość wakatów: 2

Wymagane doświadczenie (lata): 2

Termin składania: 2021-09-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – Międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych, utrzymanie linii technologicznej w stanie stałej sprawności technicznej,
  • Wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji maszyn i urządzeń
  • Udział w projektach modernizacyjnych, projektach wdrożeń nowych produktów, uruchamianiem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych.
Nasze wymagania:
  • Min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku jako Serwisant/ Technik/ Specjalista utrzymania ruchu ( mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej)
  • Przynajmniej podstawowa praktyczna znajomość automatyki, mechaniki, pneumatyki, elektryki, hydrauliki – jeśli nie masz doświadczenia we wszystkich obszarach, a chcesz się rozwijać to nie ma problemu – APLIKUJ ŚMIAŁO!
  • Nastawienie na innowacje, pomysłowość, kreatywność, chęć pracy z nowinkami technologicznymi
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń
  • Gotowość do pracy zmianowej ( system 3 zmianowy oraz 4 brygadowy)
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:
  • Pracę OD ZARAZ  w dogodnej lokalizacji – firma mieści się blisko obwodnicy, przystanek autobusowy obok siedziby firmy
  • UMOWĘ O PRACĘ od pierwszego dnia zatrudnienia, bez okresu próbnego
  • Nowoczesny park maszynowy linii technologicznej
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny
  • Komfortowe i bezpieczne warunki pracy wraz z rozbudowanym zapleczem socjalnym:
    • stołówka (do dyspozycji pracownika kawa i herbata),
    • bezpłatny parking

Opis dodatkowy:

Osoby zainteresowany ofertą prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy  o dopisanie:

1.  obowiązkowo

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie  aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym TUK/09/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do  ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.

2. dobrowolnie

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w  tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”