TESTER UKŁADÓW ELEKTRONICZNYCH

Gdańsk (pomorskie)

Numer referencyjny: TES/10/21

Ilość wakatów: 2

Termin składania: 2021-10-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta – firmy produkcyjnej - poszukujemy kandydata na stanowisko:

Tester Układów Elektronicznych

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:

•    testowanie funkcji i uruchamianie modułów,
•    zgłaszanie przekroczeń wskaźników wadliwości testowanych urządzeń,
•    diagnostyka błędów.

Oczekiwania:

•    umiejętność obsługi komputera,
•    precyzja i spostrzegawczość,
•    umiejętność pracy indywidualnej,
•    dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00) od poniedziałku do piątku,
•    mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

•    zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta na podstawie umowy o pracę,
•    przejrzyste warunki rozwoju i systemu wynagrodzeń,
•    dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej dla pracownika i jego rodziny,
•    dofinansowanie do aktywności sportowo-rekreacyjnej,
•    dofinansowanie do urlopu,
•    bony świąteczne,
•    imprezy integracyjne dla pracowników i ich dzieci,
•    możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
•    stały dostęp do szkoleń i kursów, dofinansowanie studiów podyplomowych,
•    możliwość reprezentowania firmy w konkursach regionalnych, krajowych i międzynarodowych,
•   owocowe wtorki i czwartki,
•   program poleceń pracowników,
•   bezpłatny parking i dofinansowanie dojazdów do pracy.

Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj".

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:
1. obowiązkowo
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym TES/10/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.

2. dobrowolnie
Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.