TIG SPAWACZ

Tczew (pomorskie)

oferta pojawiła się: 6 dni temu

Numer referencyjny: TIG/11/21

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2021-12-31

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta – cenionej, międzynarodowej firmy produkcyjnej - poszukujemy kilku pracowników na stanowisko:

Spawacz aluminium (TIG)
Praca w zakładzie produkcyjnym

Miejsce pracy: Tczew

Zadania:
  •     spawanie części (cienkie elementy) aluminiowych metodą TIG,
  •     dbanie o prawidłowy przebieg procesu i procedury spawania,
  •     samokontrola jakości wykonanych spoin,
  •     dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  •     doświadczenia w spawaniu metodą TIG,
  •     uprawnienia spawalnicze,
  •     dokładność,
  •     chęć do dalszego doskonalenia.
Oferujemy:
  •     stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •     zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  •     pracę w najnowocześniejszych boksach spawalniczych,
  •     pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym,
  •     możliwość nadgodzin (dla chętnych),
  •     wynagrodzenie ustalane indywidualnie + premie,
  •     bogaty pakiet świadczeń (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, bony na Święta, i inne).

Zapraszamy do aplikowania.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie  rekrutacyjnym TIG/12/21 organizowanym przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym  (CV) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”