ZATOWAROWANIE MAGAZYNU

Kutno (pomorskie)

Numer referencyjny: KUT/09/20

Ilość wakatów: 5

Termin składania: 2020-09-30

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO HR Sp. z. o. o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZATOWAROWANIE MAGAZYNU KUTNO
Nr referencyjny KUT/09/20
Miejsce pracy: Kutno,

Szukasz pracy na 3-4 miesiące ?

WYMAGANIA:

  • dyspozycyjność do pracy od zaraz,
  • chęć do pracy, rzetelność, odpowiedzialność,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej; (8:00- 16:00, 14:00 -22:00, ew. zmiany nocne)
  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • ze względu na specyfikę pracy, preferujemy panów.

OBOWIĄZKI:

  • Prace magazynowe – zatowarowanie magazynu
  • transport paczek na terenie magazynu,
  • pakowanie paczek,
  • pomoc przy rozkładaniu paczek,

OFERUJEMY:

  • Pracę na okres 3-4 msc !
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia.
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00, 14.00-22.00, ew. 22.00-5.00,
  • Pracę głównie dla mężczyzn.

    Opis dodatkowy:

    Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas oczekiwania prosimy o zgłaszanie swojej kandydatury za pomocą "Aplikuj".

    W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

    1. obowiązkowo
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV) w procesie rekrutacyjnym KAGK/09/20 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

    2. dobrowolnie
    „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.”

    Oferta pracy tymczasowej.
    Agencja Zatrudnienia nr 10554.